KOMPLETNÍ NABÍDKA SLUŽEB

PPC kampaně, webová prezentace, e-shopy na míru, SEO optimalizace, grafické práce a mnoho dalšího.

Marketingová strategie

Úspěch začíná důkladným plánem.

Klíčem k úspěšnému internetovému marketingu je volba vhodného online kanálu pro Vaše podnikání. Spolupracujeme s Vámi na vytvoření vlastní strategie pro zvýšení návštěvnosti webu i pro maximalizaci konverzí. U nás vše začíná bezplatným auditem vašich webových stránek a marketingových kanálů. Společně vytvoříme strategii, která upřednostní Vaše obchodní cíle. S vytyčenými cíli a se zavedenou strategií podnikneme kroky k růstu Vašeho podnikání.

Konzultace zdarma
Více

PPC kampaně

Známe dokonale všechny platformy! Pečlivě pro Vás vybereme ty nejvhodnější reklamní kanály. Kompletně nastavíme PPC kampaně v Google Ads a v Skliku (vyhledávací i obsahové kampaně včetně Google Nákupů). Zlepšujeme výsledky PPC kampaní a zajišťujeme kompletní nastavení (od strategie, přes procesy, až po doručení výsledků a reporting) včetně zajištění případných subdodávek (grafika, copywriting, kódy, apod.).

Google nákupy
Prodávejte!
Google Nákupy bývají zpravidla nejlépe konverzními kampaněmi většiny e-shopů.

Obsahové kampaně
Buďte zapamatovatelní!
Zvyšte návštěvnost svého webu a získejte nové relevantní zákazníky z celého Internetu.

Placené vyhledávání
Buďte vidět!
Jsme schopni Vás zviditelnit i s omezeným rozpočtem od 100 Kč denně.

Youtube videopropagace
Zvyšte povědomí!
Optimalizovaná reklama na Youtube s přesným cílením na Vaše publikum.

Remarketing
Budujte vztah se svými zákazníky!
Oslovíme dřívější návštěvníky webu v horizontu několika dnů – let, zpětně.

Konzultace zdarma
Více

Social Media

Platformy sociálních médií jsou mnohdy jedním z nejnavštěvovanějších kanálů. Pokud s nimi efektivně nepracujete, chybí vám příležitost dostat se před miliony potencionálních zákazníků.

Za léta praxe již víme, které obory podnikání se pro inzerce a budování brandu na sociálních sítí hodí a u kterých je efektivnější využít některý z ostatních kanálů online marketingu.

Facebook, Instagram, LinkedIn. Specializujeme se na sociální marketing na nejpopulárnějších platformách. Pravidla reklam a formáty se neustále vyvíjí, buďte s námi ve střehu a držte krok v dynamicky se rozvíjejícím prostředí sociálních sítí. Mluvte k cílovému publiku a měřte efektivně návratnost svých investic.

Chci bezplatný audit
Více

Naučte se vytvářet na profesionální úrovni PPC kampaně v Google Ads, v Skliku a na sociálních sítích Facebook, Instagram a LinkedIn.

Školení je určeno jak majitelům, marketingovým manažerům firem, tak také těm, kteří se chtějí naučit kampaně pro další klienty spravovat sami, tedy budoucím PPC specialistům.

Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti s vytvářením všech typů kampaní a za sebou již školení v několika firmách. Vytěžte z kampaní maximum sami!

Chci školení
Více

Tvorba webových stránek | e-shopů

Kvalitní webová prezentace je základem každé firmy, která chce prorazit v dynamicky se rozvíjejícím online trhu.

Nemáte web nebo je třeba Váš stávající web oživit a dát mu nový moderní design? Jsme tady pro Vás! Spolupracujeme se skvělými programátory a web designery. Web i e-shop Vám uděláme na míru dle Vašich představ a požadavků. Zvládáme vše – od malých webů a e-shopů až po velké weby a e-shopy s profesionálním administračním systémem.

Konzultace zdarma
Více

SEO optimalizace webu

SEO optimalizace je dlouhodobý proces vylepšování webu s cílem zvýšení jeho viditelnosti v neplacených (organických) výsledcích vyhledávání (ve vyhledávačích) na relevantní klíčová slova, která lidé hledají.

Optimalizace probíhá pomocí on-page a off-page faktorů.

Pro zvýšení pozic vaší domény ve vyhledávání provedeme důkladnou analýzu a následně zvolíme ty nejlepší nástroje pro zvýšení SEO hodnocení webu.

Konzultace zdarma
Více

Tvorba loga, grafiky, příprava tiskovin a další

Kvalitní logo, fotografie, webdesign a moderní grafika jsou důležitou součástí úspěchu v online prostoru i mimo něj. Připravíme Vám vše potřebné jako logo, vizitky, webdesign, bannery, tiskoviny, fotky i profesionální viodea.

Tisková data Vám připravíme do všech potřebných formátů včetně křivek pro další využití. Pro grafické práce využíváme profesionální licencovaný software Corel Draw a Corel Photo Paint.

Konzultace zdarma
Více

Reklamní polepy, fólie na okna

Reklamní polep a fólie na vozidla jsou velmi působivým reprezentativním nástrojem pro zaujetí potencionálního zákazníka. Provádíme reklamní polepy vozidel všech typů, osobních i nákladních automobilů, od grafického návrhu až po samotnou realizaci.

Součástí naší práce je také zaměření na polepy oken bytů, domů, komerčních objektů, hal i vozidel všech typů.

Fólie zajišťují bezpečnost prosklení a snižují energetické náklady na vytápění a klimatizaci.

Konzultace zdarma
Více

Proč nám klienti důvěřují a spolupracujeme společně dlouhodobě?

Vítáme odpovědnost, konzultace nás baví, chceme také tvořit a vidět za sebou výsledky! Jsme Vaši parťáci a táhneme za jeden provaz. Je na nás spolehnutí, dodržujeme dohody a termíny, odvádíme kvalitní práci, která je naší vizitkou. Precizně nastavené kampaně jsou základem úspěchu. Klienti nám důvěřují a vracejí se.

ODPOVĚDNOST

Vítáme odpovědnost. Chceme tvořit a vidět za sebou výsledky.

LOAJALITA

Jsme Vaši parťáci. S klienty táhneme za jeden provaz.

SPOLEHLIVOST

Je na nás spoleh! Dodržujeme dohody a termíny.

KVALITA

Kvalitně odvedená práce je naší vizitkou. Precizně nastavené kampaně jsou základ úspěchu.

ANALYTIKA

Vyhodnocujeme a pracujeme efektivně s Google Analytics, chceme za sebou vidět progres.

TRANSPARENTNOST

Spolupráci můžete kdykoliv svobodně ukončit, neúčtujeme si provize z Vašeho investovaného rozpočtu.

ZOBRAZIT REFERENCE A HODNOCENÍ