Social Media

Social media a jejich platformy jsou mnohdy jedním z nejnavštěvovanějších kanálů. Pokud s nimi efektivně nepracujete, chybí vám příležitost dostat se před miliony potencionálních zákazníků. Podívejte se na naše veškeré webové služby.

Social Media a jejich význam

Za léta praxe již víme, které obory podnikání se pro inzerce a budování brandu na sociálních sítí hodí a u kterých je efektivnější využít některý z ostatních kanálů online marketingu.

Facebook, Instagram, LinkedIn. Specializujeme se na sociální marketing na nejpopulárnějších platformách. Pravidla reklam a formáty se neustále vyvíjí, buďte s námi ve střehu a držte krok v dynamicky se rozvíjejícím prostředí sociálních sítí. Mluvte k cílovému publiku a měřte efektivně návratnost svých investic.

Chcete prorazit na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, být blíž svým fanouškům a sledujícím nebo zvýšit prodejnost na e-shopu? Připravíme pro vás kreativní kampaně na míru a budeme vám budovat brand prostřednictvím sociálních sítí.

S čím vám pomůžeme?

  • analýza konkurence v oblasti social media
  • založení profilů včetně nastavení a grafiky
  • návrhy a doporučení pro zlepšenív případě stávajících profilů
  • návrhy kampaní (příspěvky, texty, harmonogram)
  • grafické úpravy příspěvků
  • tvorba textů (copywriting
  • návrhy bannerové reklamy (včetně grafiky)
  • výkonnostní marketing (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • soutěže včetně vyhodnocení
  • pravidelný reporting a měření výsledků

Výkonnostní kampaně na sociálních sítích

Organický dosah postů je již velmi nízký, proto je potřeba realizovat propagační kampaně, kdy nejen dokonale zasáhneme naše publikum (návštěvníky webu/e-shopu, zákazníky, fanoušky a followers), ale můžeme přesně zacílit na novou skupinu uživatelů dle zájmů, pohlaví, věku i lokalit.

Předpokladem pro realizaci kampaní je založení a nastavení Business Manageru pro správu reklamních kampaní na sociálních sítích a nastavení souvisejícího měření pomocí FB Pixelu a Conversions API.

Pokud již Business Manager máte založen, tak projdeme jeho nastavení včetně nastavení FB Pixelu.

Typy kampaní

E-commerce kampaně – Provozujete e-shop? Zaměříme se na maximalizaci nákupů dynamickým retargetingem, napojení Obchodu na vaše sociální sítě Facebook a Instagram a v neposlední řadě nastavíme ty správné konverzní kampaně cílené na remarketingové publikum, dle zájmů a na Looklike Audiences.

Budování brandu a získávání poptávek – I zde budeme měřit výsledky odeslaných formulářů a budovat váš brand u cílové skupiny.

B2B segment – vybereme nejvhodnější kanál (zpravidla LinkedIn) pro efektivní zacílení na B2B skupinu, s námi tak získáte relevantní kontakty pro vaše podnikání.

Výběrem vhodného kanálu (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok) a typu kampaně to ale nekončí, uživatele oslovíme poutavou kreativou s výběrem vhodného formátu (statický, dynamický, videoformát, rotující formát aj.) a typu kanálu pro umístění (Reels, stories, post, aj.).

Výkonnost kampaní vyhodnocujeme nejen pomocí dat z Business Manageru a dalších reklamních systémů, ale také z Google Analytics. Následně navrhujeme kampaně pro další neustálý růst.

Posuneme vás tak za hranice svých limitů.

Chci nabídku

Vybrané ukázky našich referencí z oblasti tvorba webových stránek, tvorba  e-shopu na míru, marketing, grafika a dalších.

Připravujeme marketing a vytváříme webové stránky na míru s podporou 24/7. 

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, ozvěte se nám a vše vyřešíme!

Kontaktujte nás