Marketingová strategie

Dobře zvolená marketingová strategie je základem každého projektu, protože úspěch začíná důkladným plánem.
Pojďte se s námi podívat, jaké výhody Vám marketingová strategie od naší agentury přinese. Poskytujeme veškeré webové služby.

Marketingová strategie a postup našich řešení

Klíčem k úspěšnému internetovému marketingu je volba vhodného online kanálu pro Vaše podnikání. Spolupracujeme s Vámi na vytvoření vlastní strategie pro zvýšení návštěvnosti webu i pro maximalizaci konverzí. U nás vše začíná bezplatným auditem vašich webových stránek a marketingových kanálů. Společně vytvoříme strategii, která upřednostní Vaše obchodní cíle. S vytyčenými cíli a se zavedenou strategií podnikneme kroky k růstu Vašeho podnikání.

Plán online marketingu na míru

Nemá váš web dostatečně vysokou návštěvnost? Nebo jej nenavštěvují ti správní uživatelé? Zajistíme zvýšení počtu relevantních návštěvníků. Máte dostatečný počet návštěvníků, ale vaše konverze jsou nízké nebo nulové? I s tím vám pomůžeme.

  • Analýza

Každému projektu předchází analýza stávající situace a potřeb. Její součástí je definování cílů projektu a cílových skupin.

  • Návrh a strategie

Bez předem promyšlené strategie by to nešlo. Součástí strategie je harmonogram a v neposlední řadě také správné rozložení finančních prostředků do jednotlivých nástrojů online marketingu.

  • Řešení a správa

Pravidelná optimalizace PPC kampaní, kreativní návrhy kampaní, soutěže na Facebooku, propagace postů, to je pouze část toho, co vede k naplnění stanoveného cíle projektu.

  • Měření a vyhodnocení

Výhodou online marketingové komunikace je její snadná měřitelnost. Můžeme sledovat počet konverzí v AdWords, počet objednávek na základě prokliku z PPC kampaní, počet navýšení fanoušků na Facebooku z bannerové reklamy nebo můžeme kampaně propojit s Google Analytics, nástrojem pro vyhodnocení výsledků kampaní na sociálních sítích nebo v PPC kampaních.

Chci nabídku

Vybrané ukázky našich referencí z oblasti tvorba webových stránek, tvorba  e-shopu na míru, marketing, grafika a dalších.

Připravujeme marketing a vytváříme webové stránky na míru s podporou 24/7. 

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, ozvěte se nám a vše vyřešíme!

Kontaktujte nás