REFERENCE

OD NAŠICH KLIENTŮ

S PPC specialist spolupracujeme již několik let a po dobu naší existence jsme teprve s nimi jako správcem online kampaní  dosáhli našich cílů.

PPC specialist nám kompletně přestavěli web na robustním CMS systému a efektivně jej napojili na externí rezervační systém. Součástí dodaného řešení je i e-shop platforma, takže můžeme produkty zákazníkům prodávat i online. Jsme velmi spokojeni i se správou reklamních kampaní.

Business Brothers s.r.o., bbrothers.salon

Obrátili jsme se na PPC specialist s požadavkem navrhnout a realizovat kompletní on-line marketingovou strategii pro naše nové produkty z oblasti chytrých technologií. Ceníme zkušenosti, pečlivost a profesionalitu. Díky vylepšení webu, kampaním Google Ads a správě sociálních sítí jsme více rozjeli e-shop.

Ing. David Rotrekl, trackitotech.com

PPC specialist nám zajistili tvorbu zcela nového webu na robustním CMS systému a to včetně napojení na online kalkulačky společnosti Allianz. Web funguje skvěle a jsme spokojeni i se správou marketingových kanálů.

Jiří Biegun, pojistenibrno.cz

PPC Specialist nám opravili zásadní chyby v kampaních a kampaně rozšířili. Díky nim se nám výrazně snížil podíl nákladů na obratu a dosahujeme více konverzí. Spolupráci doporučujeme.

Miroslav Bejček, DameProtein.cz

S PPC specialist spolupracujeme již delší dobu. Tvoří nám kampaně pro www.medikhaus.cz a díky nim nám stouply tržby o 20 %.

Martin Chmelař, Medikhaus.cz

PPC specialist jsme oslovili s vytvořením kampaní v Adwords pro náš nový e-shop. Oceňujeme zejména svižnost, pečlivost, komunikaci a kvalitu práce.
Ceníme si také úprav stávajících kampaní pro již zaběhlý e-shop a doporučení, která nám dali nad rámec nastavení kampaní.
Výsledky kvalitu jejich práce jen potvrzují. U nás velká spokojenost a rádi se na ně v budoucnu opět obrátíme.

Tomáš Rožek, W&R obuv, spol. s r.o.

Výborná komunikace. Vše krásně vysvětleno. Rychlost. Spolehlivost. Moc děkujeme za spolupráci.

Díky PPC specialist jsme byli schopni ušetřit na nákladech na PPC reklamě. Adekvátně a profesionálněji nahradili firmu,
se kterou jsme spolupracovali před tím. Spolupráci můžeme určitě vřele doporučit.

S PPC specialist jsme spolupracovali na tvorbě propagačních materiálů a na novém vizuálu loga na kšiltovky pro naše partnery. Byli nám přínosem rovněž při plnění produktů e-shopu pro fanoušky aeronautiky.

Martin Bříštěla , Bristell

Máte zájem o bezplatný audit?

KONTAKTUJTE NÁS