Na základě 6 hodnocení.
Jiri Fiser
Jiri Fiser
2019-08-19
Ověřená
Spolupráce s paní Mikovou nás odborně velmi obohatila a zorientovala v nepřehledném světě online marketingu. Její odbornost je pro naši firmu velmi přínosná, společnými silami jsme dosáhli výsledků, které byly do té doby nereálné. Díky za dosavadní úspěšnou spolupráci !
Textil Servis
Textil Servis
2019-07-02
Ověřená
Výborná komunikace. Vše krásně vysvětleno. Rychlost. Spolehlivost. Moc děkujeme za spolupráci.
Martin Chmelař
Martin Chmelař
2019-06-11
Ověřená
Se slečnou Miklovou spolupracujeme již delší dobu. Tvoří nám kampaně pro www.medikhaus.cz a díky ní nám stouply tržby o 20% a zároveň jsme ušetřili na investicích díky správnému nastavení PPC reklam a cílení. Děkujeme
Jan Bures
Jan Bures
2019-06-10
Ověřená
S Veronikou již řadu let spolupracujeme na řešení správy a nastavení online kampaní pro naše klienty. Díky ní se nám podařilo u našich klientů dlouhodobě navýšit procento návštěvnosti, konverzní poměr a razantně snižovat PNO. Spolupráce s ní je tedy pro nás velmi přínosná a vážíme si jí také pro její profesionalitu, dodržování termínů, spolehlivost, sebevzdělávání, vstřícný přístup. Spolupráci vřele doporučujeme.
W&R obuv, spol. s r.o.
W&R obuv, spol. s r.o.
2019-06-10
Ověřená
Veroniku jsme oslovili s vytvořením kampaní v Adwords pro náš nový e-shop. Oceňujeme zejména svižnost, pečlivost, komunikaci a kvalitu práce. Ceníme si také úprav stávajících kampaní pro již zaběhlý e-shop a doporučení, která nám Veronika dala nad rámec nastavení kampaní. Výsledky kvalitu její práce jen potvrzují. U nás velká spokojenost a rádi se na ni v budoucnu opět obrátíme.
Richard Synčák
Richard Synčák
2019-06-10
Ověřená
Přestože se nenaplnila očekávání,se kterými jsem do spolupráce s Veronikou šel.Oceňuji její profesionální přístup,její kreativní a pro mě nové myšlenky,které v konečném důsledku pozitivně ovlivnily celkový náhled na řešenou situaci.

REFERENCE

OD NAŠICH KLIENTŮ

“PPC specialist nám kompletně přestavěli web na robustním CMS systému a efektivně jej napojili na externí rezervační systém. Součástí dodaného řešení je i e-shop platforma, takže můžeme produkty zákazníkům prodávat i online. Jsme velmi spokojeni i se správou reklamních kampaní.”

Business Brothers s.r.o.bbrothers.salon

“PPC specialist nám zajistili tvorbu zcela nového webu na robustním CMS systému a to včetně napojení na online kalkulačky společnosti Allianz. Web funguje skvěle a jsme spokojeni i se správou marketingových kanálů.”

Jiří Biegunpojistenibrno.cz

“Jako společnost působící na trhu více než 13 let, jejíž hlavní činností je e-commerce se zaměřením na B2C, oslovili jsme pět marketingových agentur různých velikostí. Zadání bylo pro všechny stejné a týkalo se požadavku na vypracování analýzy trhu a následného doporučení marketingové strategie, mmj. včetně vypracování návrhu grafických vizuálů. Od PPC Specialist byl úkol zpracován v nejkratší lhůtě, s maximální precizností a v obdivuhodném rozsahu. Spolupráci mohu doporučit.”

Marek Šimlík, jednatel Fitness24 s.r.o.

“S PPC specialist jsme spolupracovali na tvorbě propagačních materiálů a na novém vizuálu loga na kšiltovky pro naše partnery. Byli nám přínosem rovněž při plnění produktů e-shopu pro fanoušky aeronautiky.”

Martin Bříštěla Bristell

“PPC specialist nám opět zajistili tvorbu nového webu a e-shopu pro naši kavárnu na robustním CMS systému a to včetně napojení na platební brány a doručovací služby. Opět výborná práce”

Jiří Biegun, bieguncafe.cz

“Společnost PPC Specialist nám kompletně nastavila propagační kampaně v Google Ads, díky kterým se nám podařilo výrazně navýšit počet objednávek v e-shopu a rovněž zvýšit povědomí o našich kamenných prodejnách v dané lokalitě. Na základě toho jsme se rozhodli pro realizaci podrobného školení v oblasti PPC kampaní od PPC Specialist, které bylo velmi přínosné a pomohlo nám k samostatnému spravování a nastavování PPC kampaní. Rádi se na společnost i na paní Miklovou obracíme, vždy nám ochotně poradí, spolupráci tak vřele doporučujeme pro velmi profesionální, pečlivý i vstřícný přístup.”

Veronika Frohlichová, manažerka obchodu, správa e-shopu Papírnictví U Dvou Pastelek

“Nejprve jsem PPC Specialist oslovil ohledně nastavení a správy kampaní pro naši pražírnu, byl jsem velmi potěšen kvalitou i rychlostí nastavení, a proto jsem neváhal a společnost oslovil také s nastavením a správou kampaní našich dalších projektů. Osobně jsem potěšen z toho, že každý měsíc objednávky stoupají, to je pozitivní a utvrzuje mne to v tom, že kampaně jsou nastaveny a spravovány velmi profesionálně. Výsledky jsou vidět! Děkuji za kvalitní a super rychlou spolupráci, to je přesně to, co mi ve velkých agenturách chybělo.”

Ing. Daniel VINCENS, MBA jednatel společnosti ICE invest spol. s r.o.

“S PPC specialist spolupracujeme již několik let a po dobu naší existence jsme teprve s nimi jako správcem online kampaní  dosáhli našich cílů.”

Lukáš SýkoraOffice House Partner, s.r.o.

“S PPC specialist spolupracujeme již delší dobu. Tvoří nám kampaně pro www.medikhaus.cz a díky nim nám stouply tržby o 20 %.”

Martin ChmelařMedikhaus.cz

“PPC specialist jsme oslovili s vytvořením kampaní v Adwords pro náš nový e-shop. Oceňujeme zejména svižnost, pečlivost, komunikaci a kvalitu práce.
Ceníme si také úprav stávajících kampaní pro již zaběhlý e-shop a doporučení, která nám dali nad rámec nastavení kampaní.
Výsledky kvalitu jejich práce jen potvrzují. U nás velká spokojenost a rádi se na ně v budoucnu opět obrátíme.”

Tomáš RožekW&R obuv, spol. s r.o.

“PPC Specialist nám opravili zásadní chyby v kampaních a kampaně rozšířili. Díky nim se nám výrazně snížil podíl nákladů na obratu a dosahujeme více konverzí. Spolupráci doporučujeme.”

Miroslav BejčekDameProtein.cz

“Výborná komunikace. Vše krásně vysvětleno. Rychlost. Spolehlivost. Moc děkujeme za spolupráci.”

“Reklamy jsou perfektní, jsem velmi spokojen s kvalitním nastavením, správou kampaně i se související komunikací.”

Petr Ponížil, PP-Design

“Děkujeme za nově vytvořené kampaně, které nám přispěly ke zvýšení viditelnosti.”

Darina Uhříková, EZOP Ekologická tiskárna

“S PPC Specialist jsme spolupracovali na přípravě dárkových předmětů. Velmi nás zaujal jejich nápad, se který přišli. Následná realizace proběhla zcela perfektně a dárkové předměty sklidily neskutečný úspěch a nadšení. Na společnost se rádi obrátíme i s dalšími požadavky na řešení online i offline marketingu. Děkujeme.”

Lubomír Dykast, BadFly Interactive a.s.

“Díky efektivně zacíleným kampaním se nám podařilo prodat téměř všechny komerční pozemky v nabídce. Vážíme si rychlosti řešení podnětů a rovněž i proaktivity pro další posun kampaní. S PPC Specialist budeme rádi spolupracovat na dalších projektech.”

Jiří Fišer, Technical Support s.r.o.

“Až po spuštění kampaní ve vyhledávání od PPC Specialist, jsme začali registrovat nárůsty zakázek. Kampaně byly nastaveny velmi rychle a důkladně. Veškerá komunikace vždy probíhá na přátelské a pozitivní úrovni. Pravidelná správa pomáhá neustále zvyšovat výkonnost kampaní. Spolupráci vřele doporučujeme.”

Miroslav Lamoš, Polepoken.cz

“PPC Specialist nám pomohli oslovit cíleným remarketingem naše dřívější zákazníky a současně, díky nastaveným Google Nákupům pro všechny země, do kterých naše produkty dodáváme, nám pomohli výrazně navýšit počet objednávek.”

Daniel Santini, Santini Cosmetic

“Až díky precizně nově nastaveným kampaním v Google Ads a v Skliku se nám podařilo dosahovat cílů a dostat se před konkurenci. Bylo potřeba vytvořit zcela novou rozsáhlou strukturu. Teď již vím, že bez kvalitně nastavených kampaní a měření konverzí, není dosahováno tak dobrých výsledků. Spolupráce si velmi vážím a rád se na PPC Specialist opět obrátím.”

Ondřej Sládek, (Laser Show, Zábavné akce, Mobilní casina)

“S PPC Specialist spolupracujeme na online propagaci již dlouhodobě. Bez kampaní by návštěvnost webu byla téměř nulová. Díky kampaním se nám výrazně zvýšily také poptávky. Jsme rádi, že jsou kampaně kvalitně spravovány a dostáváme podrobný report o výsledcích a doporučení pro další posun.”

Petr Matras, NOBILITY s.r.o.

“Obrátili jsme se na PPC specialist s požadavkem navrhnout a realizovat kompletní on-line marketingovou strategii pro naše nové produkty z oblasti chytrých technologií. Ceníme zkušenosti, pečlivost a profesionalitu. Díky vylepšení webu, kampaním Google Ads a správě sociálních sítí jsme více rozjeli e-shop.”

Ing. David Rotrekltrackitotech.com

“Díky PPC specialist jsme byli schopni ušetřit na nákladech na PPC reklamě. Adekvátně a profesionálněji nahradili firmu,
se kterou jsme spolupracovali před tím. Spolupráci můžeme určitě vřele doporučit.”

Máte zájem o bezplatný audit?

KONTAKTUJTE NÁS