Kvalitní webová prezentace je základem každé firmy, která chce prorazit v dynamicky se rozvíjejícím online trhu.

Nemáte web nebo je třeba Váš stávající web oživit a dát mu nový moderní design? Jsme tady pro Vás! Spolupracujeme se skvělými programátory a web designery. Web i e-shop vám uděláme na míru dle vašich představ a požadavků. Zvládáme vše – od malých webů a e-shopů až po velké weby a e-shopy s profesionálním administračním systémem.

Vybrané ukázky

RÁDI VÁS PROVEDEME MODERNÍ DIGITÁLNÍ TRANSFORMACÍ

KONTAKTUJTE NÁS

PROCES VÝVOJE

Aby se stal návštěvník webu zákazníkem, je potřeba posílit celý řetězec vedoucí od zobrazení ve výsledcích vyhledávání až po telefonát, uskutečnění objednávky, navštívení pobočky, zaslání e-mailu, vyplnění formuláře, případně jiných konverzních akcí.

Jakýkoliv slabý článek vedoucí ke konverzi může znamenat ztrátu zákazníka.

  • Návštěvnost vychází z vyhledávání. Musíte být prostě vidět, a to nejlépe v horní části první stránky vyhledávání. Internet je nekonečným zdrojem informací, lidé stále více a více vyhledávají, aby nalezli řešení svých problémů, konkrétní produkt nebo jen odpovědi na otázky. Buďte vidět!

  • Vstříc viditelnosti můžete relevantními PPC reklamami. Reklamy musí být však dostatečně relevantní, kvalitně nastaveny a vhodně zvolena nabídka, abychom se umístili nad konkurenty v daném okamžiku vyhledávání potencionálním zákazníkem.

  • V okamžiku, když již potencionální zákazník přijde na web, záleží na tom, zda je web dostatečně relevantní vzhledem k vyhledávání. Pokud tomu tak je, přichází na řadu kvalita webu, vizuální stránka, přehlednost, funkčnost. Zastaralý web může budit dojem, že firma nejde s trendy i v dalších oblastech

  • Doporučujeme projít a optimalizovat celý tento řetězec od prvotního zobrazení až po zamýšlenou akci potencionálního zákazníka. Zvýšit pomocí PPC reklam šanci, že vás vaši budoucí zákazníci najdou. Naleznout slabé stránky webové prezentace a odstranit je. Teprve pak si můžete být jistí, že webová prezentace funguje takovým způsobem, který jste od ní požadovali.

TECHNOLOGIE A SLUŽBY

Potřebujete poradit?

RÁDI VÁS PROVEDEME MODERNÍ DIGITÁLNÍ TRANSFORMACÍ

KONTAKTUJTE NÁS